Terma Design

Grzejniki dekoracyjne Terma - katalog

strona dystrybutora grzejników Terma

Dystrybutor grzejników Terma:
Wrocław, Kraków, Katowice, Opole,
Poznań, Warszawa, Szczecin, Gdańsk
tel.: 801 055 655

Bart to grzejnik wykonany w całości z żeliwa, czyli odpornego na korozję materiału, stosowanego w branży grzewczej od wielu lat. Jest to nowość w portfolio Termy, a sam kaloryfer pojawił się dopiero na początku 2017 roku.


Podłączenie grzejnika to po dwa otwory z prawej oraz lewej strony. Stwarza to kilka możliwości różnych przyłączy, a najlepiej skorzystać z bocznego lub krzyżowego. Bart nie obsługuje żadnych grzałek elektrycznych, więc użytkownik może korzystać tylko z zasilania wodnego. Kaloryfer dostępny jest w wielu różnych kolorach, a jego podstawową barwą jest Primer - czyli podkład, na który należy nanieść farbę we własnym zakresie.


Gwarancja na produkt trwa przez osiem lat. Maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, natomiast ciśnienie robocze może sięgać 1,0 MPa.

Pobierz kartę techniczną grzejnika w formacie pdf: Bart

Kolorystyka grzejników Terma

Firma Terma wyróżnia się kilkoma cechami nad konkurencją – szybkim czasem realizacji, wysoką jakością czy bogatą paletą kolorów. Dzisiaj skupimy się na tej ostatniej kwestii.

Grzejniki marki Terma
Grzejniki marki Terma

TDY - grzałka elektryczna do hoteli i pensjonatów

Grzałka elektryczna TDY przeznaczona jest głównie do hoteli oraz pensjonatów. Wynika to z funkcji timera, który nie pozwala na ciągłą pracę, a jedynie na przerywaną.

Grzałka TDY - Terma
Grzałka TDY - Terma

Dystrybutor grzejników Terma na teren całego kraju,
salon z grzejnikami i sklep internetowy:

terma.sklep.pl

© 2014-2018 TermaDesign.pl