Terma Design

Grzejniki dekoracyjne Terma - katalog

strona dystrybutora grzejników Terma

Dystrybutor grzejników Terma:
Wrocław, Kraków, Katowice, Opole,
Poznań, Warszawa, Szczecin, Gdańsk
tel.: 801 055 655

Case Slim to najnowszy projekt rodzimej marki Terma i jedynie z pozoru tradycyjny grzejnik z płaskim frontem. To, co ma do zaoferowania, z pewnością Was zaskoczy.

Case Slim to jeden z niewielu produktów na rynku grzewczym, które z tak dużą łatwością dopasowują się do każdego rodzaju wnętrza. Nie ma więc znaczenia, czy poszukujecie wyposażenia do eleganckiego salonu, minimalistycznej sypialni, kolorowej kuchni, czy pokoju dziecięcego; Case Slim sprawdzi się we wszystkich tych miejscach.

Jak to możliwe?

Grzejnik z płaskim frontem to doskonała „baza” do różnego rodzaju designerskich eksperymentów. W tym przypadku, efektem tego jest nic innego, jak aż pięć rodzajów dostępnych wykończeń powierzchni. Macie więc możliwość wyboru spośród dwustu pięćdziesięciu kolorów RAL w wersji podstawowej - metalowej, takiej samej liczby barw w wersji z szybą (z czteromilimetrowego, hartowanego szkła), wariantu z wybraną przez siebie grafiką (również zabezpieczoną szybą), z lustrem, lub innowacyjną powłoką betonową. Ponadto, wszystkie wersje szklane przystosowane są do użytkowania ich jako tablicy - można po nich pisać za pomocą specjalnego markera.

Oprócz tego, Case Slim produkowany jest ze wszystkimi trzema rodzajami zasilania, tak, by klient miał możliwość wyboru najbardziej pasującego wariantu. Grzejnik podłączany jest więc za pomocą przyłącza dolnego standardowego, środkowego 50 mm, środkowego z grzałką znajdującą się po jego lewej lub prawej stronie, bądź samej grzałki, montowanej u dołu, z lewej/prawej strony.

Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 0,8 MPa, zaś dopuszczalna temperatura pracy - 95 stopni Celsjusza. Produkowany jest on w aż dziewięciu, różnych rozmiarach. Można wyposażyć go w praktyczny reling, który umożliwi użytkowanie Case Slim także w łazience.

Pobierz kartę techniczną grzejnika w formacie pdf: Case Slim

Kolorystyka grzejników Terma

Firma Terma wyróżnia się kilkoma cechami nad konkurencją – szybkim czasem realizacji, wysoką jakością czy bogatą paletą kolorów. Dzisiaj skupimy się na tej ostatniej kwestii.

Grzejniki marki Terma
Grzejniki marki Terma

TDY - grzałka elektryczna do hoteli i pensjonatów

Grzałka elektryczna TDY przeznaczona jest głównie do hoteli oraz pensjonatów. Wynika to z funkcji timera, który nie pozwala na ciągłą pracę, a jedynie na przerywaną.

Grzałka TDY - Terma
Grzałka TDY - Terma

Dystrybutor grzejników Terma na teren całego kraju,
salon z grzejnikami i sklep internetowy:

terma.sklep.pl

© 2014-2018 TermaDesign.pl